četrtek

Novice iz občine

Ministrica Stojmenova 4

Ministrica Emilija Stojmenova Duh obiskala ankaransko digi info točko

Ministrica za digitalno preobrazbo dr. Emilija Stojmenova Duh je danes obiskala digi info točko v Medgeneracijskem sre..

Varnostni sosvet april 2024
25. april 2024

Na Varnostnem sosvetu priprave na poletno sezono

V začetku tedna so se v občinskih prostorih na Regentovi 2 sestali člani Varnostnega sosveta Občine Ankaran, ki so kot..

Slani travnik družina
25. april 2024

Vabilo na srečanje s ponudniki s področja turizma - nov termin

Spoštovani ponudniki s področja turizma v občini Ankaran! Prijazno povabljeni, da se nam pridružite na srečanju ponudn..

Cesta Lazaret 2
23. april 2024

Cesta med Lazaretom in Miljami je znova prevozna

Minuli teden je po več mesecih znova stekel promet po odseku ceste med Lazaretom in Miljami, ki je bil lani jeseni moč..

27april izrez prava
27. apr

Proslava ob obletnici ustanovitve OF slovenskega naroda

Ob državnem prazniku, dnevu upora proti okupatorju, Združenje antifašistov, borcev za vrednote NOB in veteranov Ankara..

Meditiranje pixabay
7. maj

Res lahko sami nadzorujemo bolečino?

Izobraževalni center Umologija vabi na predavanje o zdravju, dolgoživosti, staranju in bolečini.

Tina Kraljič izdelki 1
8. maj

Ustvarjalna delavnica s Tino Kraljič (Zbiramo prijave!)

Medgeneracijsko središče Ankaran vabi na ustvarjalno delavnico, na kateri bomo spoznali umetno maso in ustvarili nakit..