nedelja

Novice iz občine

Razpis PONI simbolična pixabay
6. september 2024

Razpis PONI Obalno-kraška: Od ideje do podjetniške uresničitve v 4 mesecih!

Regionalni razvojni center Koper vabi ambiciozne posameznike, ki imajo podjetniško idejo, k sodelovanju v projektu PON..

požar 3
5. september 2024

Spoštujmo prepovedi, ki veljajo v času razglašene velike požarne ogroženosti!

Danes malo po poldnevu se je vnel požar v Ankaranu, nedaleč od stanovanjskih hiš na območju med Rožnikom in Železniško..

Energetska učinkovitost promet
5. september 2024

Energetska učinkovitost v prometu: tudi pri prevozu lahko privarčujemo stroške in ohranjamo čisto okolje

Povprečno slovensko gospodinjstvo nameni letno za stroške transporta več kot za vodo, elektriko in ogrevanje skupaj.

Rožnati oktober 3
4. september 2024

Topli rožnati objemi bodo osveščali o raku dojk

Skupnost Italijanov Ankaran in Medgeneracijsko središče Ankaran - Centro intergenerazionale Ancarano v sodelovanju s s..

Likovno ustvarjanje pexels
14. sep

Medgeneracijsko likovno druženje: Preplet naših let

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti Koper, Občina Ankaran in Društvo likovnih pedagogov Primorja skupaj pripravljajo..

IKM 01
12. okt

11. Istrski kolesarski maraton

11. Istrski kolesarski maraton bo 12. in 13. oktobra povezal vse štiri občine slovenske Istre.