sreda

Novice iz občine

LK nova signalizacija na HC
18. september 2024

Z novo prometno signalizacijo še bliže odpravi težav s tovornjaki

Občina Ankaran že od vzpostavitve novega kamionskega terminala Luke Koper na Serminu opozarja na težave s povečanim to..

ETM 24 s kolesi v službo
17. september 2024

Evropski teden mobilnosti: V službo s kolesom, peš, z javnim prevozom ali s sopotniki

V okviru Evropskega tedna mobilnosti svoje zaveze k spodbujanju in promociji trajnostne mobilnosti izpolnjujejo tudi z..

J dražba 2 parceli pod cerkvijo
16. september 2024

Javna dražba dveh gradbenih zemljišč v občini Ankaran

Občina Ankaran napoveduje javno dražbo za prodajo nepremičnin v njeni lasti. Predmet prodaje sta dve samostojni gradbe..

Župani za volani 2024 2
16. september 2024

Evropski teden mobilnosti: Župani za volani

V okviru akcije Župani za volani, ki je del Evropskega tedna mobilnosti, je župan Gregor Strmčnik danes sedel za volan..

ETM 2024_objava splet
Jutri
19. sep

Evropski teden mobilnosti: Družabno gibanje v MSA

Ob Evropskem tednu mobilnosti vabimo na družabno gibanje v prostorih Medgeneracijskega središča Ankaran.

ETM 2024_objava splet
20. sep

Evropski teden mobilnosti: Subvencije za področje mobilnosti

V okviru Evropskega tedna mobilnosti vabljeni na delavnico na temo razpoložljivih subvencij za področje mobilnosti.

IKM 01
12. okt

11. Istrski kolesarski maraton

11. Istrski kolesarski maraton bo 12. in 13. oktobra povezal vse štiri občine slovenske Istre.