Javna razpisa za sofinanciranje delovanja in programov društev v letu 2020

Obveščamo vas, da sta bila dne 23. 9. 2020 objavljena Javni razpis za sofinanciranje delovanja in programov društev v letu 2020 v občini Ankaran na področju družbenih dejavnosti in Javni razpis za sofinanciranje delovanja in programov društev v letu 2020 v občini Ankaran na področju športa.

Besedili razpisov in obrazci:

DRUŽBENE DEJAVNOSTIŠPORT
1. Povabilo k oddaji prijave javni razpis za družbene dejavnosti 20201. Povabilo k oddaji prijave javni razpis za šport 2020
2. Obvezni prijavni obrazci in priloge - družb. dej.2. Obvezni prijavni obrazci in priloge - šport
3. Vzorec Zahtevek - družb. dej.
4. Vzorec Pogodba - družb. dej.

4. Vzorec Pogodba - šport

Do dokumentacije lahko dostopate s klikom na zgornje povezave (naziva razpisov). Društva vabimo, da skladno s pogoji razpisa oddajo vlogo za sofinanciranje programov in aktivnosti, ki so jih in jih bodo izvedla v letu 2020.

Zadnji rok za oddajo prijav je 9. 10. 2020, velja poštni žig. Informacije o razpisu lahko dobite v času uradnih ur, in sicer v ponedeljek in petek od 8. do 12. ure in v sredo od 8. do 12. ter od 14. do 17. ure.