Pojdite na vsebino

Javna predstavitev procesa priprave Celostne prometne strategije

Predvidena 1. javna razprava v okviru priprave Celostne prometne strategije (CPS) Občine Ankaran poteka v virtualni obliki. Na ogled je video predstavitev procesa priprave CPS, občani in zainteresirana javnost pa imajo možnost oddaje svojega mnenja, vprašanj in pobud neposredno izvajalcu CPS.

Po uspešno izvedeni 1. delavnici v okviru priprave Celostne prometne strategije (CPS), ki je potekala v začetku meseca, Občina Ankaran vabi k vključitvi v proces javne razprave. V luči COVID-19 ukrepov tokratna, 1. javna razprava v okviru izdelave CPS Občine Ankaran, poteka na virtualni način.

Kako sodelovati?

Na spodnjih povezavah sta na ogled:

Skupno trajanje obeh posnetkov je 20 minut.  

V času od 18. do 20. ure je zagotovljena strokovna prisotnost in podpora vodje projekta: mag. David Trošt, PNZ d.o.o., telefon 041 338 886, e-naslov: david.trost@pnz.si. 


Podajte svoje mnenje ali predlog, zastavite vprašanje

Občani in zainteresirana javnost imajo možnost ogleda posnetkov in aktivnega sodelovanja v procesu razprave do vključno 26. junija 2020, in sicer

  • v četrtek, 18. junija 2020, v času od 18. do 20. ure,
  • od 19. do vključno 26. junija 2020, vse delovne dni med 10. in 12. uro.

Vaše komentarje, mnenja in vprašanja lahko zastavite neposredno vodji projekta, mag. Davidu Troštu na zgoraj navedene kontaktne podatke.      


Z izpolnitvijo ankete prispevajte k pripravi Celostne prometne strategije

Ob koncu predstavitve je podano povabilo k izpolnitvi ankete o skupnih izzivih in glavnih prioritetah pri pripravi CPS v Ankaranu. Do ankete lahko dostopate tukaj.  

Vljudno vabljeni k ogledu predstavitve ter k oddaji svojega mnenja, predlogov in vprašanj o ključnih problemih prometne ureditve neposredno projektantu, ki bo prejete povratne informacije zabeležil in smiselno upošteval pri nadaljevanju priprave CPS.