Javni razpis za dodelitev štipendij študentom iz občine Ankaran za študijsko leto 2024/2025

Štipendije Ankaran
Študenti iz občine Ankaran lahko oddajo vlogo za pridobitev štipendije za študijsko leto 2024/2025 do 7.oktobra 2024.

Občina je objavila razpis za dodelitev štipendij študentom iz občine Ankaran za študijsko leto 2024/2025. Vlogo za štipendijo je možno oddati do 7. oktobra 2024.

Informacije v zvezi z razpisom študenti dobijo na Oddelku za družbene dejavnosti Občine Ankaran, prek elektronskega naslova stipendije@obcina-ankaran.si oziroma na telefonski številki: 051 288 721

Razpisna dokumentacija je od dneva objave javnega razpisa do izteka prijavnega roka dosegljiva na spletni strani Občine Ankaran (www.obcina-ankaran.si). Zainteresirani študenti jo v tem roku lahko prevzamejo tudi v pisarni za štipendije v prostorih občinske uprave, Regentova ulica 2, Ankaran, v času uradnih ur, t.j. v ponedeljek in petek od 8. do 12. ure, v sredo pa od 8. do 12. ure in od 14. do 17. ure.

Več o pogojih in merilih za dodelitev štipendije ter o poteh za oddajo prijave lahko preberete tukaj.