Krompirjevo počitniško varstvo

Občina Ankaran v sodelovanju z Osnovno šolo Ankaran in Samoupravno skupnostjo Italijanske narodnosti Ankaran organizira počitniško varstvo za krompirjeve počitnice.

Oktober drevesa barva v tople jesenske odtenke, zorijo buče in kostanji, mošt se spreminja v vino, osnovnošolci pa imajo krompirjeve počitnice. Glede na to, da nekateri starši in skrbniki ne morejo koristiti letnega dopusta, so njihova glavna skrb, še posebej ko so otroci še majhni, varstvo in vsebine, ki jim bodo popestrile proste dni. Občina Ankaran v sodelovanju z Osnovno šolo Ankaran in Samoupravno skupnostjo italijanske narodnosti Ankaran v času krompirjevih počitnic organizira počitniško varstvo učencev od 1. do 4. razreda, ki obiskujejo Osnovno šolo Ankaran in učence, občane Ankarana, ki obiskujejo druge osnovne šole. Varstvo bo potekalo med 25. in 29. oktobrom od 7.00 do 16.30 ure v prostorih Osnovne šole Ankaran. Poleg številnih ustvarjalnih in športnih aktivnosti bo vsak dan nekaj dejavnosti tudi v italijanskem jeziku.

Prijave sprejemamo do 20. oktobra 2021.

Za vključitev otroka v varstvo morajo starši/skrbniki izpolniti Prijavnico.

Prijavnica počitniško varstvo krompirjeve počitnice 2021

Splošni pogoji počitniškega varstva krompirjeve počitnice 2021