Pojdite na vsebino

Odprte so prijave na razpis za sofinanciranje letnega programa športa

Šport simbolična 2
Razpis je odprt do vključno 26. februarja, za pomoč pri prijavah bo 14. februarja na voljo delavnica. (Foto: Pexels)

Občina Ankaran je objavila javni razpis za sofinanciranje letnega programa športa za leto 2024. V ta namen je v občinskem proračunu zagotovljenih 305.600 evrov. Rok za prijavo je do (vključno) 26. februarja.

Na javni razpis za sofinanciranje letnega programa športa se običajno prijavi do deset najaktivnejših ankaranskih športnih društev in zveza športnih društev. Največ sredstev iz tega razpisa občina namenja tekmovalnim programom, sofinanciranje je sicer namenjeno tudi izvedbi športnih programov in projektov, rednemu delovanju in razvoju društev ter finančni podpori prireditvam posebnega in lokalnega pomena. Podrobnejše informacije so na voljo v razpisni dokumentaciji.

Višina razpisanih sredstev na znaša 305.600 evrov.

V pomoč in oporo prijaviteljem bo v sredo, 14. februarja 2024, ob 15.30 organizirana delavnica v prostorih Vrtca Ankaran (jedilnica).