Pojdite na vsebino

Pohod ob Zaključni poti slepih in slabovidnih planincev po Slovenski planinski poti

Odbor inPlaninec, ki deluje pod okriljem Planinske zveze Slovenije, v soboto, 23. septembra, vabi v Ankaran, kjer bo potekal pohod ob Zaključni poti slepih in slabovidnih planincev po Slovenski planinski poti .

Zaključna prireditev bo na prireditvenem prostoru pred Centrom Slovenske Istre na Debelem rtiču. 

V okviru dogodka bo slavnostno obeleženo kar pet pomembnih dogodkov: 70 let Slovenske planinske poti, 130 let Planinske zveze Slovenije, dan slovenskega športa, mednarodni dan znakovnih jezikov ter zaključek poti Slepi in slabovidni planinci po Slovenski planinski poti.  

Vsi, ki vam gibanje veliko pomeni, vljudno vabljeni, da se pridružite na inkluzijskem pohodu »Skupaj v hribe« in dejavno preživite dan slovenskega športa.

Prijava je možna na elektronski naslov inplaninec@pzs.si ali po telefonu 041 590 981.

Več podrobnosti o poteku pohoda v VABILU.

Občane obenem obveščamo, da bo v soboto, 23. septembra, zaradi pohoda, ki bo potekal med 9.15 in 10.45, promet na določenih odsekih morebiti upočasnjen. Vse prijazno prosimo za strpnost. 

zakljucekpoti23.september2023