Ponovno vzpostavljeno redno razkuževanje javnih površin v Ankaranu

V četrtek, 5. 11. 2020, je Občina Ankaran v sodelovanju s Civilno zaščito (CZ) Občine Ankaran ponovno vzpostavila redno razkuževanje javnih površin v občini.

Vsakodnevno razkuževanje javnih površin (tržnica, otroška igrala, klopi in avtobusne postaje v občini Ankaran) bo izvedeno v dopoldanskem času. Pri tem bo tržnica razkužena pred začetkom obratovanja (do 8. ure), razkuževanje avtobusnih postaj pa bo prilagojeno urniku voženj in se bo izvajalo, ko na postajališčih ne bo potnikov.

Za zagotavljanje omejevanja epidemije COVID-19 je nujno odgovorno obnašanje vseh. Le dosledno upoštevanje navodil zdravstvene stroke lahko prepreči rast števila okužb ter dolgotrajne omejitve iz naslova epidemije.