Pojdite na vsebino

Predstavitev lokalnih kulinaričnih ponudnikov na Istrskem kolesarskem maratonu

lasisreoživimopodeželjeistrskikolesarskimaraton
Las Istre Oživimo podeželje: predstavitev lokalnih kulinaričnih ponudnikov na Istrskem kolesarskem maratonu

V soboto in nedeljo, 15. in 16. oktobra je občina Ankaran v okviru projekta »Oživimo podeželje«, ki ga financira Evropski kmetijski sklad za razvoj podeželja: Evropa investira v podeželje, ponovno organizirala predstavitev lokalnih kulinaričnih ponudnikov na Istrskem kolesarskem maratonu.

Tokrat v Izoli. Turistično informacijski center Ankaran  in lokalnimi ponudniki medu in vinarji so tako dopolnili pestro dvodnevno dogajanje, kjer je bil poleg rekreativnih kolesarskih maratonov in Istrske tržnice s pestro lokalno ponudbo, pripravljen še bogat odrski program.

Predstavitev TIC Ankaran na Istrskem kolesarskem maratonu. Foto: Občina AnkaranIstrska tržnica z bogato ponudbo. Foto: Občina Ankaran