Razpis PONI Obalno-kraška: Od ideje do podjetniške uresničitve v 4 mesecih!

Razpis PONI simbolična pixabay
Posamezniki s podjetniško idejo bodo deležni brezplačnega štirimesečnega podjetniškega usposabljanja z mentorji. (Foto: Pixabay)

Regionalni razvojni center Koper vabi ambiciozne posameznike, ki imajo podjetniško idejo, k sodelovanju v projektu PONI Obalno-kraška.

Projekt omogoča brezplačno štirimesečno podjetniško usposabljanje z mentorji in zunanjimi strokovnjaki.

Cilj? Ustanovitev novih podjetij.

Ciljne skupine so potencialni podjetniki (osebe s podjetniškimi idejami) ne glede na starost, spol in izobrazbo. Pogoj je, da izkazujejo namen in interes za podjetništvo, imajo pogoje za sklenitev pogodbe o zaposlitvi.

Predstavitev razpisa bo potekala v sredo, 17. 9. 2024, ob 13. uri preko spletne aplikacije Zoom. Vsi zainteresirani se lahko prijavijo na elektronsko pošto tina.matekovic@rrc-kp.si. Povezavo do predstavitve boste prejeli najkasneje 2 dni pred izvedbo predstavitve.

Prijave na 3. razpis PONI so odprte do 4. 10. 2024. Ne zamudite priložnosti, da stopite na pot podjetništva!