Skok v pravljico z Dedkom Mrazom za otroke iz Ankarana

Ankaranske otroke bo v torek, 15. decembra 2020, ob 17. uri virtualno obiskal Dedek Mraz.

Dragi otroci, 

vstopili smo v najlepši čas v letu. Tako lepo je samo še poleti, ko lahko brezskrbno čofotamo v morju. Naš kraj si je nadel svetleč plašček in vsi že veselo čakamo, da nam dobri možje uresničijo kakšno skrito željo. Običajno bi se v teh dneh družili v prazničnem šotoru in na drsališču, a ker nam jo je zagodel koronavirus, se moramo še malo zadržati v zavetju naših domov. To pa ne pomeni, da nas Dedek Mraz ne bo obiskal. Pred dnevi smo prejeli njegovo pismo, v katerem piše, da si bo za otroke iz Ankarana vzel čas v torek, 15. decembra, ob 17. uri. 

Do takrat mu lahko pošljete pismo ali risbo na naslov: info@gledalisce-koper.si

Pred obiskom Dedka Mraza pa si bomo ogledali še Skok v pravljico z Igorjem Štamulakom. Takoj po pravljici boste Dedka Mraza lahko tudi poklicali in se z njim pogovarjali. Le takrat bo dosegljiv na telefonski številki 070 370 741.

Kar veliko časa je potreboval, da se je naučil uporabljati vse te sodobne naprave.

V hiško, iz katere se nam bosta prihodnji torek oglasila Igor in Dedek Mraz, boste lahko pokukali prek spletne povezave: https://youtu.be/PXrnBHVHD5w, ki pa bo aktivna šele tik pred pričetkom predstave.