Pojdite na vsebino

Strokovna delavnica na področju kolesarskega turizma v Istri

20220915delavnica-oživimo-podeželje-porečpredavanje-1
Predstavitev dejavnosti Občine Ankaran kot partnerja projekta Las Istre "Oživimo podeželje"

Občina Ankaran je kot partner projekta Las Istre »Oživimo podeželje«, ki ga financira Evropski kmetijski sklad za razvoj podeželja sodelovala pri izvedbi strokovne delavnice o kolesarskem turizmu v Istri, ki je bila 16. septembra v Poreču.

Na delavnici so partnerji projekta skupaj z drugimi deležniki iz Slovenije in Hrvaške predstavili dobre prakse, aktualne projekte v posamičnih občinah in evalvirali možnosti čezmejnega sodelovanja in razvoja skupnih ter nadgradnje obstoječih kolesarskih turističnih produktov (Parenzana, EuroVela 8 in 9). Obenem se je opravil pregled možnosti skupne prijave na mednarodne razpise.