Brezplačna izobraževanja v sklopu projekta MARISTRA - Gastronomski zakladi Istre in morja

V okviru projekta Maristra so organizirana brezplačna izobraževanja s področja turizma, na katera so vabljeni tudi sobodajalci.

V okviru operacije Gastronomski zakladi Istre in morja – MARISTRA organizirajo Mestna občina Koper, Občina Piran, Občina Ankaran, Turistično združenje Izola in Društvo vinogradnikov slovenske Istre cikel izobraževanj s ciljem razvoja človeških virov za potrebe podjetniškega delovanja.

Po nekajmesečnem premoru zaradi zdravstvenih izrednih razmer nadaljujemo z izobraževanji. Ta bodo potekala ob sredah oziroma četrtkih, in sicer od 18.00 do 19.30. Termini, vsebine izobraževanj in informacije glede prijave so razvidni v tabeli v priloženem vabilu Maristra na brezplačno izobraževanje