Obvestilo o pričetku gradbenih del za izgradnjo pokopališča Ankaran

Dne 4. 1. 2023 se bodo na območju pokopališča pričela rušitvena dela na obstoječih objektih. V času gradnje pokopališča bo na Oljčni poti povečan promet osebnih in tovornih vozil ter ostale mehanizacije. Gradnja se bo izvajala od ponedeljka do petka med 8. in 17. uro in ob sobotah med 8. in 14. uro.

Na Oljčni poti so bila izdelana izogibališča, ki bodo pripomogla k boljši pretočnosti prometa in varnosti udeležencev za ves čas trajanja gradnje. Stanovalce in obiskovalce naprošamo, da na izogibališčih ne puščate osebnih in ostalih vozil.

V času izvedbe projekta je izvajalec predvidel omilitvene ukrepe, ki bodo v največji možni meri zmanjšali vpliv hrupa in prašenja na bližnjo okolico gradbišča.

Prosimo za dosledno upoštevanje cestno prometnih oznak in varnostnih opozoril.

Za nevšečnosti se vnaprej opravičujemo in se Vam obenem zahvaljujemo za razumevanje. Za dodatna pojasnila in informacije smo dosegljivi na telefonski številki 051 288 686 oziroma preko elektronske pošte ori@obcina-ankaran.si.