Vabilo k udeležbi na izobraževanjih v sklopu operacije Gastronomski zakladi Istre in morja – MARISTRA

V okviru operacije Gastronomski zakladi Istre in morja – MARISTRA organizirajo Mestna občina Koper, Občina Piran, Občina Ankaran, Turistično združenje Izola in Društvo vinogradnikov slovenske Istre cikel izobraževanj s ciljem razvoja človeških virov za potrebe podjetniškega delovanja.

Vabimo vas na naslednje izobraževanje, ki bo v sredo, 24. 3. 2021, od 18.00 do 19.30.

Tema tokratnega izobraževanja, ki ga bo vodila Astrid Prašnikar, bo predstavitev pomena in koncepta standardov in kriterijev odličnosti proizvodov in storitev ter kolektivne znamke za področje slovenske Istre.

Izobraževanje je brezplačno, podrobnosti glede prijave pa so v pripeti datoteki.

Vljudno vabljeni!