Pojdite na vsebino

V ponedeljek, 24. junija, se vrača brezplačni poletni bus

vraca-sepoletniavtobus1
Poletni avtobus bo vozil od 24. junija do 1. septembra.

Občina Ankaran s ciljem zagotavljanja boljše dostopnosti plaž za občane in obiskovalce, zmanjšanja pritiska na parkirišča in spodbujanja trajnostne mobilnosti že od leta 2016 organizira in (so)financira brezplačni poletni bus.

Avtobus bo kopalce vozil že osmo leto (v 2020 ga zaradi ukrepov, povezanih z omejevanjem epidemije covida-19 ni bilo) od 24. junija do 1. septembra med skupaj 16 postajališči od hrvatinskega križišča do Lazareta.

logotipi

Aktivnost se izvaja v okviru projekta LIFE IP CARE4CLIMATE in jo že drugo leto sofinancira Ministrstvo za okolje in prostor – Sklad za podnebne spremembe.

Vozni red:

 Poletni bus urnik 2024