Občinski svet Občine Ankaran v mandatu 2018–2022 sestavljajo:
Barbara Švagelj
Radi imamo Ankaran
Zvezdan Ražman
Radi imamo Ankaran
Nina Derenda
Radi imamo Ankaran
Davor Andrioli
Radi imamo Ankaran
Barbara Raičić
Radi imamo Ankaran
Zoran Pejanović
Radi imamo Ankaran
Danijel Ražman
Radi imamo Ankaran
Robert Zelenjak
Radi imamo Ankaran
Zdenka Stevanović
Radi imamo Ankaran
Otmar Piščanc
Radi imamo Ankaran
Ivan Klun
Združeni za Ankaran
Zoran Pavić
Slovenija za vedno
Martina Angelini
italijanska narodna skupnost

Seje občinskega sveta

1. redna seja Občinskega sveta z dne 4. 12. 2018

2. redna seja Občinskega sveta z dne 18. 12. 2018

3. redna seja Občinskega sveta z dne 19. 2. 2019

4. redna seja Občinskega sveta z dne 9. 4. 2019

5. redna seja Občinskega sveta z dne 11. 6. 2019

6. redna seja Občinskega sveta z dne 17. 9. 2019