Delavnica za prijavitelje na javni razpis za šport

delavnicazašport
Foto: Pexels.com

Športna društva, ki delujejo v javnem interesu, predstavljajo hrbtenico športnih aktivnosti v Ankaranu, zato jim Občina Ankaran želi omogočiti, da se lahko prijavljajo na javne razpise brez morebitnih dodatnih administrativnih bremen.

S tem namenom je bila v pomoč in oporo prijaviteljem na javni razpis za sofinanciranje letnega programa športa v občini Ankaran  v ponedeljek, 8. maja 2023, organizirana delavnica.

Na delavnici so strokovni sodelavci občinske uprave predstavili analizo lanskega letnega programa športa, z njimi preučili vso dokumentacijo in odgovarjali na vprašanja morebitnih prijaviteljev.

Občina Ankaran je v okviru javnega razpisa za sofinanciranje letnega programa športa v občini zagotovila sredstva v višini 305.600,00 EUR.