Egonu Ražmanu bronasti znak civilne zaščite

Egon - CZ
Ankarančan Egon Ražman (desno) je prejel bronasti znak civilne zaščite. (Foto: Andrej Gustinčič)

Regijski štab civilne zaščite za obalno regijo je minuli petek ob dnevu CZ v izolski Manziolijevi palači podelil priznanja najzaslužnejšim na področju zaščite, reševanja, pomoči in odpravljanja naravnih ter drugih nesreč.

Z bronastim znakom CZ je nagradil tudi Ankarančana Egona Ražmana, ki je nepogrešljiv član štaba CZ Občine Ankaran. »Podrobno pozna občino in njene posebnosti. Konstruktivno sodeluje pri vsaki kritični situaciji in koordinira delo med subjekti na terenu. Med občani je znan in cenjen. Nanj se lahko zanesejo kadarkoli in vedno je pripravljen nesebično pomagati,« je o njem povedal poveljnik štaba CZ Občine Ankaran Marko Žitko. Čestitke!