Sredstvo proti tigrastim komarjem na voljo tudi v Ankaranu

Občine slovenske Istre so v okviru skupne akcije proti tigrastim komarjem predvidele tudi omejeno število brezplačnih vzorcev sredstva Aquatain 50ml. Ankarančani jih lahko pridobite v torek, sredo ali soboto, ko bodo brezplačni vzorci sredstva na voljo na tržnici.

V okviru skupne akcije občin slovenske Istre "Ustavimo razvoj tigrastih komarjev" so občine zagotovile tudi omejeno število kapalk Aquatain po 50ml, ki jih bodo razdelile med svoje občanke in občane. 

Občina Ankaran je za svoje občane predvidela 200 kom brezplačnih kapalk Aquataina po 50 ml, kar je v primerjavi z ostalimi tremi občinami največja količina vzorcev glede na število prebivalcev v posamezni občini.  

Prevzamete jih lahko na stojnici, ki bo postavljena na ankaranski tržnici: 

  • v torek, 2. junija in v sredo, 3. junija od 9. do 16. ure in 
  • v soboto, 6. junija od 9. do 14. ure. 

S seboj imejte odrezek aprilske položnice Marjetice Koper. 

Po razdelitvi brezplačnih vzorcev bo sredstvo mogoče kupiti tudi v prosti prodaji, in sicer na sedežu vrtnarije javnega podjetja Marjetica Koper, Škocjanska pot 2.