Zaščitne maske za občane

30. marca 2020 je stopil v veljavo vladni odlok, ki določa, da je pri gibanju in zadrževanju v javnih zaprtih prostorih, ob upoštevanju varne razdalje do drugih oseb, določa obvezno uporabo zaščitne maske ali druge oblike zaščite ustnega in nosnega predela (šal, ruta itd.) in zaščitnih rokavic.

Foto: Pexels.comRazdeljevanje pralnih zaščitnih mask  za občane bo potekalo vsak  delovni dan od 8. do 12. ure v novih prostorih Turistično-informacijskega centra (TIC), Regentova 4a.

Dnevne zaloge mask so omejene. 

PREDNOST IMAJO STAREJŠI, INVALIDI IN NOSEČNICE!Krizni štab Občine Ankaran za soočenje z epidemijo COVID-19 občane še naprej poziva k doslednemu upoštevanju veljavnih prepovedi in omejitev, s čimer lahko sami pripomorejo k zajezitvi epidemije širjenja virusa SARS-Cov-2. 

OSTANIMO DOMA – zaščitimo sebe in svoje bližnje!