Nujno varstvo vrtčevskih otrok in šolanje na daljavo za vse učence in dijake v tednu od 9. 11. do 13. 11. 2020

Zaradi slabega epidemiološkega stanja v državi vrtci ostajajo zaprti tudi v naslednjem tednu. Še naprej bo zagotovljeno nujno varstvo otrok. Vzgojno-izobraževalno delo v šolah bo za vse učence in dijake potekalo na daljavo.

Starše in skrbnike otrok obveščamo, da vrtci zaradi slabega epidemiološkega stanja v državi ostajajo zaprti tudi v tednu od 9. 11. do 13. 11. 2020.

Ukrep je namenjen zajezitvi širjenja okužb z novim virusom SARS-CoV-2. V času zaprtja vrtcev so starši/skrbniki otrok, ki ne bodo v vrtcu, plačila vrtca oproščeni!

Staršem/skrbnikom, ki morajo v času, ko so vrtci zaprti, delati in varstva ne morejo zagotoviti na drug način, bo še naprej omogočeno nujno varstvo otrok, ki je organizirano v zmanjšanem obsegu. O morebitni prisotnosti otroka v vrtcu se morajo dogovoriti z Vrtcem Ankaran in vrtcem Giardino d'infanzia Delfino Blu.

Starše/skrbnike prosimo, da pri presoji nujnosti varstva otroka v vrtcu, ravnajo karseda odgovorno.

Vzgojno-izobraževalno delo v šolah pa bo za vse učence in dijake potekalo na daljavo.Fotogalerija