Občina oddaja prostor za opravljanje gostinske dejavnosti v sklopu Decembra v Ankaranu

Gostinstvo simbolična pexels
Prostor za opravljanje gostinske dejavnosti se oddaja v najem za čas od 4. 12. 2024 do 5. 1. 2025. (Foto: pexels)

Občina Ankaran objavlja razpis o javnem zbiranju ponudb za oddajo prostora (znotraj prireditvenega šotora) za opravljanje gostinske dejavnosti v sklopu festivala December v Ankaranu 2024 .

Prostor se oddaja v najem za določen čas od 4. 12. 2024 do 5. 1. 2025, kar sovpada s časom trajanja festivala December v Ankaranu. Izhodiščna vrednost najemnine za prostor za opravljanje gostinske dejavnosti je 8.500 evrov (brez DDV) za celotno obdobje najema.

Udeleženci, ki želijo sodelovati v postopku izbire najugodnejšega ponudnika na podlagi javnega zbiranja ponudb, morajo najpozneje do vključno 14. 11. 2024 do 9. ure vplačati varščino za resnost ponudbe v višini 2.500 evrov. Varščina bo neuspelim ponudnikom vrnjena brez obresti najkasneje v 8 dneh po opravljenem odpiranju ponudb oziroma od dne preklica odpiranja ponudb. Uspelemu ponudniku bo varščina za resnost ponudbe upoštevana kot varščina, ki jo je najemnik dolžan poravnati ob začetku najema.

Javno odpiranje ponudb bo 14. 11. 2024 ob 12. uri v prostorih Občine Ankaran na naslovu Regentova ulica 2, 6280 Ankaran.

Informacije o razpisnih pogojih in pripadajoča dokumentacija so na voljo TU.