V TIC-u spet na voljo sredstvo proti tigrastim komarjem

Nadaljuje se akcija zatiranja ličink tigrastega komarja, ki ne predstavljajo le nadloge toplih dni, temveč tudi zdravstveno tveganje. Občina Ankaran bo občanom znova razdeljevala sredstvo Aquatain. Tako kot lani bo na voljo 150 plastenk po 50 ml. Predviden je prevzem 1 plastenke na gospodinjstvo.

Nadaljuje se skupna akcija štirih obmorskih občin za zatiranje ličink tigrastega komarja

Prevzem sredstva Aquatain za zatiranje razmnoževanja tigrastih komarjev, ki ga je Občina Ankaran z namenom osveščanja in spodbujanja občanov k izvajanju ukrepov za zatiranje čezmernega razmnoževanja tigrastih komarjev namenila gospodinjstvom, je mogoč v Turističnoinformacijskem centru, Regentova ulica 4a, Ankaran, od srede, 4. maja 2022, do razdelitve zalog. Pisarna TIC je odprta vsak dan od 9. do 12.00 ter od 12.30 do 17.00.

Več informacij je na voljo v zgibanki Zatiranje ličink tigrastega komarja.