Pojdite na vsebino

Vabilo na sprejem vrhunske športnice Anje Osterman

V soboto, 10. septembra 2022, bo na območju Športnorekreacijskega centra Sv. Katarina ob 13. uri potekal sprejem vrhunske športnice Anje Osterman, ki ga ob tej priložnosti organizirata Občina Ankaran in Zveza športnih društev Klif Ankaran. Vljudno vabljeni!

Anja Osterman (Foto: Kajakaška zveza Slovenije)

V soboto, 10. septembra 2022, bo na območju Športnega parka Sv. Katarina v Ankaranu 29. mednarodna kajak kanu sprint regata "Adria 2022" v organizaciji KKK Adria Ankaran in s sodelovanjem Zveze športnih društev Klif Ankaran.

Zaključek regate z uradno podelitvijo priznanj zmagovalcem posameznih kategorij bo ob 12. uri. 

Ob 13. uri bo potekal sprejem vrhunske športnice Anje Osterman, ki ga ob tej priložnosti organizirata Občina Ankaran in Zveza športnih društev Klif Ankaran. 

Anja Osterman, članica KKK Adria Ankaran, je v kajaku na mirnih vodah avgusta letos dosegla 2. mesto na svetovnem prvenstvu in 2. mesto na evropskem prvenstvu.

Vljudno vabljeni, da se udeležite sprejema ter s tem izkažete podporo naši odlični kajakašici!