Pojdite na vsebino

Popolna zapora Železniške ceste

Zaradi pričetka izgradnje priključka Železniške ceste na novo krožišče med Jadransko in Železniško cesto bo začasno popolnoma zaprta Železniška cesta. Začasna prometna ureditev bo postavljena od 1. 8. 2022 od 7. ure do predvidoma 29. 9. 2022 oziroma do zaključka del.

Krožišče med Jadransko in Železniško cesto (foto: Občina Ankaran)

V sklopu izgradnje krožišča med Jadransko in Železniško cesto (na cesti R2-406/1407 Škofije-Lazaret) se bodo po načrtu Direkcije RS za infrastrukturo začela gradbena dela za izgradnjo priključka Železniške ceste (lokalna cesta LC 177405 Ankaranska bonifika - Železniška cesta) na Jadransko cesto. 

Izvajalec gradbenih del je sporočil, da bo zaradi pričetka izgradnje priključka Železniške ceste na novo krožišče Železniška cesta začasno popolnoma zaprta. Začasna prometna ureditev bo postavljena od 1. 8. 2022 od 7. ure do predvidoma 29. 9. 2022 oziroma do zaključka del. 

Obvoz bo urejen in označen preko državnih cest na relaciji Srmin – Bertoki – Dekani - Ankaran.

Udeležence prometa prosimo za razumevanje in upoštevanje začasne prometne signalizacije.