Začelo se je komunalno opremljanje Dolge njive

img20221028115930-–-kopija
Gradbena dela na območju Dolgih njiv. Foto: Občina Ankaran

Pričela so se gradbena dela za komunalno opremljanje območja Dolge njive, ki ga je Ankaran čakal kar 14 let.

V okviru projekta bodo zgrajeni javni vodovod, meteorna in fekalna kanalizacija, elektroenergetska ter telekomunikacijska infrastruktura. Urejeni bodo tudi trije ekološki otoki, javna razsvetljava, utrjene in asfaltirane bodo štiri dovozne ceste/ulice in nameščena ustrezna prometna signalizacija.

Zaradi del bo občasno oviran promet v obdobju med 27. 10. 2022 in 24. 2. 2023. O  morebitnih zaporah oz. delnih zaporah na območju Poti na Brido bo občina obveščala sproti.

Stanovalce, lastnike zemljišč in udeležence v prometu naprošamo za strpnost in razumevanje ter dosledno spoštovanje prometne signalizacije in odredb pristojnih služb za urejanje prometa.

Pričelo se je komunalno opremljanje Dolge njive, ki so ga občani čakali še iz časov skupne Mestne občine Koper. Foto: Občina Ankaran